Šis bija vīrišķības un pacietības izbaudījums. Super skaista ziemas diena. Galvenais nepadoties un izturēt līdz galam. Kļūdas norūda. Mēs esam viena saime, un mums patīk tas ko mēs daram.Neturam kreņķi,būs labi. Tas bija tikai trenniņš
Vārds: Henrijs
IP: 212.3.195.225 @ 05.12.2021 | 17:44:34
Mēs ļoti atvainojamies par Bumbukalna "kreisi" iesalušajiem kontrolpunktiem visinteresantākajā kartes daļā. Jauku otro adventi!
Vārds: Mārtiņš
IP: 212.3.199.215 @ 25.11.2021 | 19:34:43
Saistībā ar magnētisko anomāliju Avotniekos. Jā, tāda bija pie Z-D platās stigas. Iespējams, tur gāzes vads zemē ir.
Vārds: IvarsA
IP: 188.112.132.226 @ 22.11.2021 | 11:53:20
Avotniekos, ceļā no 50KP uz 42KP tūlīt aiz ceļa, bija spēcīga magnētiskā anomālija. Atkārtoti pārliecinājos par to... laikam kāds tanks aprakts...
Vārds: Jānis
IP: 80.89.77.6 @ 13.11.2021 | 20:41:02
Paldies Vērīgajam. Tagad ir. Ja rādās kļūdainie, nospiediet Ŗefresh".
Vārds: Vērīgais
IP: 212.3.197.242 @ 13.11.2021 | 20:27:44
Nav pareizi šodienas rezultāti treniņu kopvērtējumā-nokopējusies pagājušās svētdienas kārta. (Visi punkti vienādi)
Vārds: Henrijs
IP: 212.3.197.245 @ 13.11.2021 | 10:05:44
Tiem, kas šodien dosies uz treniņu, iesakām nokļūšanai līdz Asaru ezeram izmantot ceļu no Mālpils šosejas puses.
Vārds: Dace
IP: 212.3.197.219 @ 12.11.2021 | 19:39:53
Paldies par ieteikumu! Ar organizatoru palīdzību identa īpašnieks atrasts. :)
Vārds: Par atrasto identu
IP: 80.233.254.187 @ 08.11.2021 | 12:20:52
Ja liela vēlme uzlabot karmu - var pieiet "no otra gala" - pie organizatoriem mēģināt pēc numura noskaidrot, kam tas varētu piederēt... un tad caur tiem pašiem organizatoriem vai kā citādāk domāt kā uzrunāt konkrēto personu.... Ja nu pazaudētājs/a nav cītīgs diskusiju lasītājs/a
Vārds: Dace
IP: 80.89.79.228 @ 07.11.2021 | 19:07:34
Šodien mežā pie Venču ezera atrasts idents. Visticamāk, ka pazaudēts 24.10. Venču ezera treniņā. Ja kāds atpazīst savu pazudušo un varēs nosaukt identa krāsu un modeli, atdošu.
Vārds: Godīgais atradējs
IP: 212.3.199.60 @ 07.11.2021 | 16:20:00
Kāds no orientieristiem vai atbalstītājiem šodien Silagrogā pazaudēja naudu. Daudz nebija,bet ja man pateiks cik un kur,esmu gatavs atdot.
Vārds: Artūrs
IP: 85.254.75.42 @ 07.11.2021 | 07:52:40
Ja sasinhronizē ar Strava, tad tur varēs dabūt uzreiz GPX formātā.
Vārds: Raimonds
IP: 80.89.74.50 @ 06.11.2021 | 21:33:30
Es izmantoju online failu pārveidotāju no fit uz gpx https://www.gpsvisualizer.com/convert_input
Citu variantu neesmu atradis
Vārds: Suunto App
IP: 83.177.142.127 @ 06.11.2021 | 19:55:15
Ilgāku laiku nebiju lietojis savu pulksteni un saskaros ar tādu problēmu, ka Suunto App piedāvā tikai .fit failu. Kur un kā var tikt pie .gpx tagad? Movecount vairs netiek atbalstīts, cik saprotu. Gribētos ielikt skrējienu Routegadget, bet šobrīd nesanāk.
Vārds: Henrijs
IP: 212.3.192.219 @ 05.11.2021 | 20:33:24
Atvainojos, tā ir kļūda. Pareizi ir uz R!
Vārds: Rodrigo
IP: 87.110.161.51 @ 05.11.2021 | 19:28:14
Bet rakstīts ir Vilkukalni A.
Vārds: Henrijs
IP: 212.3.192.219 @ 05.11.2021 | 18:56:47
Uz R.
Vārds: Raimonds
IP: 80.89.74.50 @ 05.11.2021 | 18:26:40
Biju neuzmanīgs, tagad pamanīju :)
Vārds: Raimonds
IP: 81.198.79.98 @ 05.11.2021 | 16:23:56
Sestdienas treniņam (Vilku kalni) uz kuru pusi būs distance, uz A vai R no starta vietas?
Vārds: Artūrs
IP: 85.254.74.6 @ 24.10.2021 | 23:15:36
Stacijas strādā arī kontakta jeb parastajā režīmā. Citādi jau tas būtu genocīds pret vecajiem SI. :)