Ja nav plānots maldīties, tad var iztikt bez kompasa. Pats ņemu līdz kompasu mazā jostas somiņā un tomēr gandrīz katros mačos vienu vai divas reizes nākas to izmantot. Likt uz pirksta un braukt, kā jau te minēja, ir ļoti neērti.
Vārds: Kasparam
IP: 62.63.156.163 @ 19.07.2012 | 09:48:21
Ērtāk būs ar plāksnītes kompasu; ja ir pirksta kompass, tad labāk iekārt striķītī kaklā. Ar kompasu uz pirksta braukts ir, bet ērti nav.
Daži liek kompasu iekšā planšetē pie kartes, bet it kā dēļ planšetes metāla detaļām tas varot rādīt nepareizi.
Vārds: Kaspars
IP: 136.169.59.72 @ 18.07.2012 | 23:33:12
Kādus kompasus izmanto velosipēdisti, tā lai būtu daudz mas ērti? Kaut kā man neizdodas uzsākt šo jauko nodarbi...
Vārds: Valda
IP: 84.245.197.217 @ 18.07.2012 | 21:12:36
Var būt kādam šovakar "laimējās" atrast manas sūnuzaļās krosenes, ko biju nolikusi ceļamalā?
Vārds: Gunta Lebedoka
IP: 212.93.105.26 @ 17.07.2012 | 21:57:40
Edgara fantastiskais starts bija tik žilbinošs, ka droši vien nebiju vienīgā labi padzīvojusī kundzīte, kas peldēja metru virs zemes. Šajā peldējumā Magnēta centrā kaut kā palika (blakus piena mašīnai)jau stipri noskrieti 1.modeļa(rudie) ICEBUG 39 numura apavi. Pašlaik to tur vairs neesot. Liels lūgums atradējam nodot Magnēta centrā kādā no turpmākajām kārtām.. Iepriecināt mani var pa tel. 26425951, jo rīt izbraucam uz vairākām daudzdienu sacensībām, kur rezerves apavi ļoti noderētu. Saprātīga atlīdzība garantēta.
Vārds: Latvijai Zelts!
IP: 195.216.178.243 @ 17.07.2012 | 19:14:54
Sveicam Edgaru ar zelta medaļu! Arī pārējos ar ļoti labu startu - Inga Dambe - 9, Kalvis Mihailovs - 13, Mārtiņš Sirmais - 21, Aija Skrastiņa - 24.
Vārds: Jānis Tamužs
IP: 46.109.168.168 @ 17.07.2012 | 18:10:53
Edgars Bertuks kļuvis par Pasaules Čempionu vidējā distancē!
Liela diena visiem Latvijas orientieristiem!
Vārds: Edmundam
IP: 46.109.115.29 @ 17.07.2012 | 12:19:46
Parasti aploksnēs ir salikti kaut kādi attēli. Katrs izvēlas pa aploksnei. Tad pasaka, ar kādiem attēliem tiek tālāk. Apmēram šitādā veidā.
Vārds: Edmunds
IP: 89.191.127.79 @ 16.07.2012 | 14:02:26
Citāts no nolikuma: "Magnēta Lielās Balvas ieguvēju noslēguma pasākuma laikā noteiks no finālistu vidus."
Kā iekļūt pusfinālā ir skaidrs. Bet kā tiek noskaidroti finālisti un uzvarētājs?
Vārds: Mārtiņš
IP: 81.198.190.3 @ 15.07.2012 | 23:44:04
Izsludināta pieteikšanās uz Vecumnieku novada atklāto čempionātu orientēšanās sportā. http://lof.lv/?p=sac&fid=1768
Vārds: Jānis
IP: 80.232.145.116 @ 12.07.2012 | 15:09:41
Arī vienu jaunu redzēju. Bija pat žēl ar naglenēm pa tik svaigu skriet :)
Vārds: laipa
IP: 87.110.245.70 @ 12.07.2012 | 14:07:42
viena laipa noteikti bija, tāda pasvaiga izskatijās.
Vārds: Ilmārs --> Ilzei
IP: 85.254.239.4 @ 12.07.2012 | 13:43:30
Varu Tevi nomierināt. Bija. Man arī no 42 uz 44 skrienot viena patrāpījās.
Vārds: Mārtiņš > J.A.
IP: 159.148.112.49 @ 12.07.2012 | 11:41:49
Tici man, Anatolijs vakar neskrēja ne tuvu savam ierastajam ātrumam. Vājais ķēdes posms vakar biju es, karstums vai uzkrātais treniņu nogurums, bet komandai nācās samierināties ar manu vilkšanos astē. Bet Aiva, protams, malacis! :)
Vārds: Jānis Tamužs
IP: 46.109.168.168 @ 12.07.2012 | 11:27:59
LTV ziņās krievu valodā sižets par Latvijas izlases došanos uz PČ - redzami arī kadri no klubu stafetēm!
http://ej.uz/6iyv
Skatīt no 15:55
Vārds: J.A.
IP: 87.110.111.228 @ 12.07.2012 | 10:16:03
Visu cieņu Aivai Freibergai!
Noskriet Magnēta Piedzīvojumu sacīkstē kāju etapā kādus 10 etapus ātrāk par Anatoliju Tarasavu - tas ir līmenis!
Vārds: Ilze
IP: 46.109.207.62 @ 12.07.2012 | 09:44:46
Vakar Lielupē taču bija kartē neiezīmētas gājēju laipas, vai ne?
Vārds: Anatolijs
IP: 84.245.200.50 @ 11.07.2012 | 22:47:41
Šodien pirmo reizi startēju piedzīvojumu Magnētā. Ļoti patika — bija varen interesanti. Liels paldies Normundam!
Vārds: Jānis
IP: 212.93.105.15 @ 11.07.2012 | 18:44:36
Sakiet lūdzu, ar ko atšķiras Klubu stafetes 2. biļetens no 1. biļetena? Varbūt ko esmu palaidis garām.
Un otrs jautājums - vai 6. etapā abi dalībnieki skrien kopā vai arī katrs skrien savu apli un pēc tam nodod stafeti kopā?
Vārds: Jautājums vēl viens
IP: 195.5.102.5 @ 11.07.2012 | 14:01:51
Vai tas maina 30 kārtu kopskaitu, ja agrāk biju piereģistrējusies A grupā, un tagad nomainiju B grupu (ne atsevišķā kārtā, bet pavisam)?