Labā lieta. Elīna bija mežā. Vēl labāka. Tika līdz galam. Vēl labāka. Šmerlī. Gribēju jau teikt Elīnai, ka Šmerlis nav tā labākā vieta, kur sākt. Bet noklusēju. Grūti lasāms mikroreljefs, daudz taciņu kartē un dabā (kas ziemā ir nedaudz savādākas), suņu kakas un paši suņi (šodien gan ļoti miermīlīgi). Bet, Elīna, Tu esi malacis - tiki ar visu šo komplektu galā. Ja vēl kusties, tad iesaku rīt aizbraukt uz Sužiem. Izcils apvidus iesācējiem - gana liels un salasāms reljefs, nav lieku celiņu, ko iebriduši suņi un saimnieki. Vispār Tev patiks daudz labāk nekā šodien. Turies.
Vārds: Ilmārs ---> Inesei
IP: 89.201.119.24 @ 23.02.2013 | 18:21:25
Esi pacietīga...
Vārds: Inese: Elīnai
IP: 136.169.23.12 @ 23.02.2013 | 18:03:22
Elīna, lūdzu izstāsti mums visiem, kā patika un kā gāja! Degam nepacietībā!
Vārds: Henrijs
IP: 213.175.126.164 @ 22.02.2013 | 17:03:33
Sestdien kartes būs tikai Silciema ielā. Nav jau tik tālu no vai līdz mežam.
Vārds: Juris
IP: 212.70.166.11 @ 22.02.2013 | 16:36:42
Vai sestdien pēc kartes jābrauc uz Silciema ielu, vai varēs dabūt startā pie meža.
Vārds: Henrijs
IP: 212.93.105.30 @ 21.02.2013 | 17:50:23
Inesei. Paldies par vērīgumu, LOF lapā info izlabojām!
Sveiki. Vai kāds var aizdot planšeti priekš slēpošanas uz 17.02 , gribas izmeiģināt Paldies jau iepriekšs
Vārds: Elīna
IP: 176.106.51.253 @ 14.02.2013 | 22:20:20
Ilmāram. Nu labi, šoreiz piedošu tiem meža brāļiem par viņu melno humoriņu!
Viss notiek. Ja vien nebūs -30* ieradīšos obligāti!
Vārds: Ilmārs ---> Elīnai
IP: 89.201.119.24 @ 14.02.2013 | 20:24:26
Šeit drīkst uzdot jautājumus un tie ir jāuzdod. Arī atbildes saņemsi. Citas varbūt ar nelielu melnā humora piesitienu. Bet tādi brīžiem tie meža brāļi ir. Piedod, ja Tevi aizskāru, bet visi mežā laipni gaidīti. Un, ja tiksi līdz sacensību vietai, par pārējo nebūs jāuztraucas. Tur būs gana daudz cilvēku, kas palīdzēs visu saprast. Un mājās tikt arī nav problēmu. Ja kādam ir brīva vieta auto un ceļš ved uz pareizo pusi, visi gribētāji tiek pavesti (t.i., aizvesti). Vēlējums tikai viens - ievēro savu apvilkto datumu un dodies uz mežu. Stilam (inventāram) pirmajās reizēs nav nozīmes, visu izšķir slāpes (pārnestā nozīmē - gribēšanai uzsākt skriet).
Vārds: ELĪNA
IP: 176.106.51.253 @ 14.02.2013 | 19:07:23
Ilmāram. (Atkal būs sniegs un mežā vēl nebūsi tikusi...) , paskaidrošu, es mīlu gatavoties un sagatavoties kārtīgi. Kalendārā apvilkts noteikts datums, šajā mēnesī. Jo ilgāk gaidu to, jo vairāk jautājumi rodās. Un ja jautājumi rodas, loģiski ka meklēju atbildes!
Vārds: ELĪNA
IP: 176.106.51.253 @ 14.02.2013 | 18:59:30
Ilmāram. Atvaino, es nezināju ka nedrīkst šeit uzdot jautājumus. Redz mazais neļauj sēdēt pie datora, nolēmu ka ātrāk informāciju iegūšu vienkarši jautājot. Ļoti atvainojos, ka aizskāru tavas Jūtas ar desmitiem un simtiem pilnīgi stulbu un lieku jautājumu, vienkārši negribējās nonākt orientēšanās vietā un saprast ka jādodas mājās, jo nav tā un tā...... Ļoti priecājos par izrādīto sapratni! Liels paldies! Godīgi-paldies! Taču vēl viens jautājums- Kurā sadaļā es varu rakstīt jautājumus uz kuriem es varētu saņemt atsaucīgas atbildes? Paldies! Ā...un šis noteikti NEBIJA mans pēdējais jautājums!:P
Vārds: Ilmārs
IP: 89.201.119.24 @ 10.02.2013 | 20:32:34
Paldies visiem, kas Elīnai tik izsmalcinoši atbild. Izklausās jautri. Sākās ar 04.02. Tad X jautājumi, uz kuriem Y atbildes. Visas atrodamas Magnēta mājas lapā, bet ne pati Elīna mežā. Elīna! Puspasauli var izbraukt bez pases, kur nu vēl Magnētu. Gribi skriet, masē ciskas un rullē. Jebkurš palīdzēs Tev pirmos punktus paņemt, tikai ej mežā. Tev jautājumu var pietikt visai nākamajai sezonai. Atkal būs sniegs un mežā vēl nebūsi tikusi...
Vārds: Jānis
IP: 89.201.96.197 @ 10.02.2013 | 20:26:10
Elīnai un citiem, kuri grib kļūt par orientieristiem : grūti to saprast, bet jāpierod pie tā, ka orientieristi ir godīgākā sabiedrības daļa, kādu man nācies redzēt. Šeit vārds ir svarīgāks par dokumentu. Nu apmēram, kā caralaika Krievijā tirgotāju sabiedrībā.
Vārds: Elīnai
IP: 46.109.67.251 @ 10.02.2013 | 18:13:43
Personu apliecinoši dokumenti nav nepieciešami. Pietiek ar Magnēta numura uzrādīšanu vai nosaukšanu.