Kasparam par numuriem. Pārāk daudz kļūdu rezultātos rodas no tā, ka netiek lietots numurs. Nosauc veco numuru, neatceras precīzi u.t.t. Parādās divi vienādi numuri un viens no rezultātiem tiek zaudēts, kuru atjaunot ir krietni grūtāk, tādēļ rīkojamies kā nolikumā ir teikts - numura lietošana ir obligāta! Gadās jau izņēmumi, bet tiem nevajadzētu kļūt regulāriem.
Vārds: Blukjis
IP: 66.90.121.117 @ 04.04.2014 | 00:02:20
Kaut kas ar rezultatiem M21AL grupai pirmajam divam vietam nav ticami
Vārds: Andris -> Ievai
IP: 77.219.1.36 @ 03.04.2014 | 23:37:22
Endomondo ir populārākais!
Vārds: skrejejs
IP: 136.169.123.223 @ 03.04.2014 | 22:59:53
reklāmdevējiem
Vārds: Kaspars
IP: 84.245.193.130 @ 03.04.2014 | 21:27:07
Kāpēc organizatori tik agresīvi pēkšņi sākuši spiest vilkt numurus? Nav vieglāk vienreiz piesaistīt numuru Identam un tad atlikušo gadu nestresot, citādi vai nu man neskaitāmas reizes ir tas numurs jāņem nost un jāliek klāt vai ari pēc katra posma organizatoriem manuāli viņš jāvada.
Vārds: Ievai
IP: 81.198.110.197 @ 03.04.2014 | 21:24:27
www.endomondo.com vai arī www.strava.com
Vārds: Kārlis
IP: 46.109.239.2 @ 03.04.2014 | 21:11:44
es lietoju SportsTracker
Vārds: Liga
IP: 95.68.54.156 @ 03.04.2014 | 21:10:55
Ievai- endomondo, pati izmantoju, diezgan liela precizitāte.
Vārds: Ilze
IP: 46.109.255.62 @ 03.04.2014 | 21:00:50
Bij dzirdēts, ka Biķerniekos kaut ko zāģē, bet nu ka tāāādos apmēros... esmu šokā...
Vārds: Ieva
IP: 46.109.171.104 @ 03.04.2014 | 20:22:58
Vai kāds var ieteikt ērtu aplikāciju iPhone noskrietās distances fiksēšanai? Splitu laikus pa vidu man nevajag, tikai kopējo.
Vārds: Māris
IP: 78.84.4.39 @ 03.04.2014 | 16:38:07
Vai būs internetā pieejams PDF ar sezonas kalndāru-karti?
Vārds: ansis
IP: 195.234.144.22 @ 03.04.2014 | 12:27:43
Pēc 1.kārtas - Šmerlis rezultātos neparādās 2927 dalībnieka rezultāts. Startēju maršrutā 40B.
Vārds: Beka
IP: 87.110.163.231 @ 03.04.2014 | 11:23:53
Lūdzu, vai draugiem lv mums arī šogad uzsauks SMS par rezultātiem? Divus gadus bija tik feini...
Vārds: Henrijs
IP: 212.93.100.80 @ 03.04.2014 | 09:33:36
Par apmaksu pirms sacensībām. Apmaksu var veikt pirms sacensībām, bet to būtu vēlams veikt savlaicīgi, jo mežā mums nav iespēja izsekot vai konkrētais. pārskaitījums ir veikts. Ja nav nolūks iegādāties abonementu uz 30 kārtām, tad var savlaicīgi veikt apmaksu par dažām sacensību kārtām (ne vēlāk kā pirmdienā, mums ir Sweedbank) un mēs būsim sagatavojuši abonementu.
Vārds: liga
IP: 95.68.105.178 @ 02.04.2014 | 23:51:34
Vai Ir iespējams veikt apmaksu caur banku jau pirms sacensibam?
Vārds: Jautajums
IP: 87.110.101.22 @ 01.04.2014 | 20:51:17
Vai sogad ari bus iespejams sanjemt SMS par rezultatiem?
Vārds: Gundegai
IP: 159.148.5.32 @ 01.04.2014 | 14:56:00
tiek skaitītas jebkuras kārtas ar ieskaitītu rezultātu, tajā skaitā arī nakts, velo un piedzīvojumu magnēts
Vārds: Gundega
IP: 194.213.9.26 @ 01.04.2014 | 13:26:58
Labdien! Man jautājums, lai savāktu 30 kārtas visas 30 jāskrien vienā grupā jeb varu miksēt dažadas grupas?
Vārds: Gints -> Henrijs
IP: 85.9.218.21 @ 01.04.2014 | 11:26:39
Paldies!
Vārds: Henrijs
IP: 212.93.100.80 @ 01.04.2014 | 10:45:48
Visas 21 grupas ir atklātas t.i. var startēt jebkurš interesents. Kungiem gan ir ierobežojums, viņi var startēt tikai M21 (A,B,C) bet dāmas var startēt gan W21, gan M21 grupās.