Es saprotu organizatorus - pats bieži redzu, ka cilvēks pirms manis finišējis bez numura un pats arī nevar to nosaukt, jo neatceras. Ja ir īrēts idents, tad rodas dažādas kļūdas un pārpratumi. Cik nav redzēts diskusijās pārlabot tādu un tādu rezultātu - ja es būtu organizators, man arī būtu piegriezies katru reizi pēc sacensībām vēlu vakarā čakarēties ar šādiem gadījumiem tikai tāpēc, ka kāds nevar iegaumēt savu numuru.
Man ir praktisks ieteikums par numura lietošanu - to var piešūt kreklam un mazgāt kopā ar kreklu - un nekas nav jāņem nost vai jāsprauž klāt visu sezonu. Numurs mazgājas bez problēmām - tas neizbalē un krāsas nešķīst.
Vārds: Henrijs
IP: 212.93.114.161 @ 23.04.2014 | 09:52:55
Par Rīgas kausu bildēm. 1. dienas bildes ir krietni papildinātas. Gan varēsiet arī sevi atrast. Katrā gadījumā mūsu fotogrāfēm rīkojums īpaši izcelt ārzemju skrējējus netika dots, bet varbūt mūsu viesi bija drusciņ pamanāmāki? Vakarā būs visas 2. dienas bildes.
Vārds: par numuriem
IP: 87.99.72.147 @ 23.04.2014 | 09:10:27
vai tiešām nav kāda modernāka metode ar tiem numuriem? tik besī viņus knibināt klāt katru reizi, durties ar spraudēm, tad mežā tie plīst nost, krekls caurumos, utt utt. nu ok, lielajās sacensībās ir vērts piepūlēties, bet ja tas jādara katru dienu, tad bišķi besī. Es lietotu numuru, ja to varētu kaut kā uz rokas uzlikt, kā aproci, elastīgo apsēju, vai uzdrukātu uz krekla, vai tml.
sistēmā numurs ir, neredzu jēgu to likt klāt katrā Magnētā.
Vārds: pik
IP: 81.198.200.60 @ 23.04.2014 | 08:10:52
Rīgas kausos bija tik daudz fotogrāfu,bet bildes gandrīz tikai ar āzemniekiem? :(
Vārds: >Numuram
IP: 46.109.1.177 @ 23.04.2014 | 07:02:07
Nolikumā ir rakstīts, ka "numura lietošana ir obligāta", arī es šogad esmu labojies un pakļaujos organizatoru prasībām.
Vārds: Numurs
IP: 87.110.241.194 @ 23.04.2014 | 00:28:09
Šodien dabūju gandrīz vai DQ, jo pēc Rīgas kausiem mazgāju kreklu un magnēta numurs bija palicis mājās.
Iepriekš svarīgi bija atcerēties savu numuru, bet tagad magnēta činavnieki uzstāj, ka numurs jāliek klāt.
vai tad nav digitalizēts, vai tāds numurs ir vai nav izņemts, jo ne jau uz Magnētu brauc cilvēki, kuriem ir doma kaut ko žuļīt, ja gribētu, tad viens noskrien, un to pēc tam iedod kaimiņam, lai noskrien.
Tāpēc nav saprotams Magnēta organizatoru stress.
Gribētu saprast, kāpēc ir tāds stresiņš, varbūt organizatori, varētu izskaidrot. Paldies!
Paldies par teicamo Rīgas kausu tiešraidi! Lielisks operatoru, komentētāju un režisora darbs.
Vārds: >Kristapam
IP: 46.109.1.177 @ 19.04.2014 | 07:29:49
Piekrītu, ka Langstiņos ar distanču parametriem kārtības nebija...
Vārds: Jānis
IP: 89.201.96.197 @ 19.04.2014 | 07:15:21
Paldies par pacietību, kopvērtējums ir. (Neaizmirstiet "refresh").
Vārds: #5
IP: 81.198.234.123 @ 19.04.2014 | 01:46:35
A
Vārds: Kristaps
IP: 95.68.20.143 @ 18.04.2014 | 11:10:32
Aha, es arī nobrīnījos par Langstiņu distanci #6, pēc laika un noskrietā galīgi tur man nelīmējās kopā 4,36km, varbūt kāds zinošāks varētu šo apskaidrot vai arī izlabot km.
Vārds: Henrijs
IP: 212.93.114.161 @ 18.04.2014 | 10:07:48
Par Rīgas kausu dalības maksu. To var samaksāt gan pirms, gan pēc starta sacensību centrā sev izdevīgā laikā.