Iesaku SI9, SI10, SI11 vai Air.
SI8 ietilpība ir tikai 30 punkti. Kas varētu reizēm varētu nepietikt. Īpaši ja kādā punktā sanāk atzīmēties dubultā vai lieki.
Vārds: Mārtiņš
IP: 193.238.223.37 @ 31.01.2017 | 10:02:00
Tātad, ja man nav ambīciju ietaupīt 2-3-4 sekundes atzīmējoties un retajos rogainingos SI karti īrēju, tad man pietiek ar pašu lētāko SI karti? Šobrīd startēt plānoju tikai Magnētos un Kāpā.
Vārds: Maaris
IP: 46.109.73.180 @ 30.01.2017 | 21:30:26
Air+, no atzīmēšanās ātrum nozīme ir sprintā un varbūt, varbūt arī vidējā distancē. Garajā, maratonā un kur nu vēl Rogainingā, tām dažām sekundēm, ko ietaupa uz atzīmēšanos izšķiroša nozīme būs retu reizi.
Vārds: Splitu vērotājs
IP: 78.84.242.221 @ 29.01.2017 | 09:19:03
Pareizais sportidents ir AIR+. Par to, kurš ir pareizākais no nepareizajiem, var pievienoties iepriekšējiem komentētājiem.
Vārds: Henrijs
IP: 85.254.176.174 @ 28.01.2017 | 19:14:28
Dēļ nenosinhronizēta punkta Priedaines Magnētā, grafiki nav īsti korekti 4. distancē.
Vārds: Mārtiņam
IP: 80.89.78.140 @ 28.01.2017 | 11:12:11
AIR galvenais ērtums ir atzīmēšanās ātrums, ja pēc KP paņemšanas uzreiz skrien uz nākošo un nepaliec pētīt karti tad būs jēga, citādi pietiek ar SI 10. AIR vajag vēl velo magnētā. Ja nav plānots 24h rogainings tad iespējams pietiks arī ar SI 9, kā arī var paņemt lētāko un nomāt pēc vajadzības
Vārds: Mārtinam
IP: 80.89.73.175 @ 27.01.2017 | 20:56:12
Pagaidām vēl nevienās OS sacensībās LV neesmu sastapis tik daudz punktus, lai nederētu mazais idents. Rogainingā bilde būs cita tur vajadzēs lielāku ietilpību.
Es pats izmantoju visur Air versiju ar 128 punktiem, ja nemaldos, bet tas ir ne dēl ietilpības, bet gan atzīmēšanās ērtuma
Vārds: Mārtiņš
IP: 193.238.223.37 @ 27.01.2017 | 11:02:08
Labdien! Lūdzu, palīdziet izvēlēties pareizo SportIdent. Plānoju piedalīties gan Magnētos. gan rogainingos. Cik ļoti bieži ir nepieciešami SportIdent ar lielu ietilpību?
Vārds: Kaspars
IP: 83.178.135.141 @ 22.01.2017 | 19:47:05
Sveiki, 6dien magnēta 27. kārtā pie Lilastes ezera tika pazaudēts kabatas pulkstenis ar ķēdīti, atverams ar diviem vilkiem uz vāciņa, ja kādam izdevues atrast būtu pateicīgs ja atgrieztu īpašniekam protams pret nelielu atlīdzību 29360039
Vārds: jānis
IP: 87.246.141.82 @ 10.01.2017 | 21:32:39
Pārdodu NONAME TERMINATOR 3/4 NYLON PANTS melnas S izmērs un NONAME TYFOS LS O-TOP sarkanā krāsā garo roku krekls M izmērs. Lietoti vienu vasaru, bez caurumiem, ļoti labā stāvoklī. Katram tad cena 15eur. Ja ņems kopā, bonusā līdz atdošu magnēta skriešanas T-kreklu L izmērs - 1 reiz vilkts. 296180 trīs deviņi
Vārds: Artūram
IP: 80.89.73.37 @ 31.12.2016 | 19:34:59
Jā, tik vilinoši pēc skrējiena lietū ģērbties siltā un plašā tramvajā!
Vārds: Artūrs
IP: 77.93.2.63 @ 31.12.2016 | 19:28:43
Rīdzinieki, aicinu rīt uz Mežaparku braukt ar bezmaksas sabiedrisko transportu ;)
Vārds: Arī Jānis
IP: 46.109.249.41 @ 31.12.2016 | 13:18:20
Man labāk patīk šis kalendāra variants. Rīt pašā laikā feini izsvīst.
Vārds: jānis
IP: 93.177.224.137 @ 31.12.2016 | 12:53:45
Mulsina dienu izvēle, kad notiek Magnēts šī gada nogalē. Labprātāk brauktu šodien (31.12.) uz mežu, tad sagaidītu JG un rīt laimīgi gulētu. Bet vienīgā iespēja aizbraukt paskriet ir rīt - pēc īsti negulētas nakts. Zsv bija līdzīga situācija! Bet tas vis dēļ kalendāra. Veiksmīgi visiem atrast punktus 2017.g.
Vārds: Artūrs
IP: 77.93.2.63 @ 31.12.2016 | 00:41:51
Ja jau sākām runāt par to, ko vēlētos jaunajā gadā - piekrītu Dabasmīlim, lai gan tieši pēdējā Carnikavas posmā bija pat ļoti interesanta 4. distance. Es gribētu vairāk redzēt posmus ar interesantām kartēm, konkrēti, Mangaļsala, Bumbukalns, Vārnukrogi, Lielupe A, Kalngales divas karte ar startu pie sliedēm, Vecāķi, nu, jūs sapratāt. Vairāk punktus purvos u.tml. grūtākās vietās.
Vārds: Nekādu problēmu
IP: 80.89.72.230 @ 30.12.2016 | 22:44:38
Paskriet gar jūru nebija nekādu problēmu. 3. distancē no 41 uz 43 punktu skrēju gar jūras krastu. Varbūt kādu minūti zaudēju, bet skaisti.
Vārds: Par punktiem
IP: 85.254.177.99 @ 30.12.2016 | 01:28:07
Cik es esmu sapratis no tās padarīšanas, tad KP nemaz tik vienkārši nevar nolikt jūras malā. Tur ir visādi liegumi un aizsargājošās joslas
Vārds: Dabasmīlis
IP: 83.99.180.105 @ 29.12.2016 | 23:50:46
Gribētos gan piekrist priekšpēdējam komentētājam. Nav runas par to, ka kāds nevar aizbraukt līdz jūrai pirms vai pēc Magnēta, bet par interesantāku distanču plānojumu kopumā. Ja reiz distance ir pie jūras, kādēļ to nepadarīt interesantāku un baudāmāku, ieliekot kādus KP tiešā jūras tuvumā?
Diemžēl pēdējos gadus Magnētā ļoti reti distances tiek plānotas apļa veidā, maksimāli izmantojot visu karti. Bieži pat garākās distances tiek "iespiestas" 1/3 vai 1/4 no kopējās kartes, vairākkārt šķērsojot vienas un tās pašas vietas, kas noteikti nepadara distanci interesantu un vizuāli baudāmu.
Nenoliegšu "taurenīšu", biežu virziena maiņu un citu knifiņu ietekmi uz orientieristu meistarības celšanu :) Bet varbūt reizēm varētu arī palūgt kādu izkliedētāku distanci, kur nav 3 reizes jāatgriežas pie vienas un tās pašas saknes vai 5 reizes dažādos virzienos jāšķērso tas pats stigu krustojums :)
Kā arī priecāsimies Jaunajā gadā atkal sagaidīt kādu kārtu jaunā (vai labi aizmirstā vecā) apvidū :)
Vārds: Iekšzemei
IP: 80.89.73.67 @ 29.12.2016 | 10:40:38
Ja var 60 km gaisa līnijā pārvarēt, lai atbrauktu uz Magnētu, kur ir problēma pēc finiša piebraukt jūrai tuvāk, noiet pārsimt metru un skatīties pēc patikas? Nez kā gan organizatori varētu prognozēt, ka un kad kāds atbrauks uz Magnētu, lai skrējienā uz jūru paskatītos...
Vārds: Iekšzeme
IP: 159.148.23.199 @ 29.12.2016 | 10:02:05
2 Magnēti Carnikavā jūras pusē. Vai tiešām bija grūti kādu KP ielikt kāpu jūras pusē, lai varētu paskatīties uz jūru? Dzīvoju gaisa līnijā 60 km no jūras un reti iznāk to redzēt.