Man nav nekādu problēmu ar distanču plānojumu. Ja kāds nav apmierināts ar savu skrējienu, lai labāk paanalizē savas kļūdas, nevis vaino pārējo pasauli tajās. :) Starp citu, Magnēts ir Tautas orientēšanās pasākums, nevis kāds kauss vai čempionāts. Tātad, distances ir vieglākas, skrienamākas utml. Ja gribi smagu orientēšanos un cīņu, tad ir mači nedēļas nogalēs, kur pēc LOF un IOF apstiprinātiem noteikumiem ir distances un kartes - skrien un priecājies! :D
Vārds: Kotikneizdomāsi
IP: 80.232.216.195 @ 20.06.2018 | 09:56:56
Jānim un līdzīgiem varbūt vajag ieviest vēl vienu distanci, kuras nosacījumi būtu tādi: no katra punkta nākošo ņemt vistālāko iepriekš nepaņemto punktu. Punktu attālums un līdz ar to izvēles kārtība janosaka pašam. Ja esi kļūdījies punktu kārtībā, tad diskvalifikācija. Vai tas nebūtu pietiekami sarežģīti par 5 eiro?
Vārds: Iesācējs
IP: 87.110.26.142 @ 19.06.2018 | 23:35:58
Kura skaitās viss grūtākā distance?
Vārds: M
IP: 81.198.100.97 @ 19.06.2018 | 22:57:58
Kei, pilnīgi Tev piekrītu.
Vārds: Kei
IP: 78.84.162.204 @ 19.06.2018 | 22:51:59
Skumji paliek lasot šos “man nepatīk tas un tas”.. Organizatori jau cik gadus cenšas priekš mums 3x nedēļā +vēl laikā, ko “neredzam”, viņi dara visu, lai nodrošinātu mums svaigu gaisu, punktus mežā, ko meklēt, arvien uzlabojumus veic, ūdeni pēc distances pat uzsauc. Dažādus papildus pakalpojumus un tirgotājus nodrošina (veikals uz vietas, kafejnīca,wc, skoliņa, loterijas uc).
Tā vien liekas, ka cilvēkus lutinot, tie nevis novērtē, ko dalībnieku labā dara, bet prasa vēl un vēl...
Mēs braucam uz mežu skriet,sacensties un baudīt!
Nevis čīkstēt,sūroties un ko tik vēl ne. Par pozitīvismu:) un paldies organizatoriem par ieguldīto darbu katrā posmā!
Vārds: Jānis3
IP: 77.219.15.216 @ 19.06.2018 | 21:25:21
Skaidrs, ka kopumā strādā labi. Kam kaut kas "pa lielam" nepatīk balso nevis ar rokām, bet "kājām", bet pedējos neviens neņem vērā , jo viņu "nav".
Vārds: Jānim
IP: 81.198.172.46 @ 19.06.2018 | 16:14:00
Jānis laikam 45. un 48. KP kļūdījās un tādēļ neuzvarēja :)
Kādēļ izcelti tikai šie punkti? No pieredzes, ja izskrien bez kļūdām, tad šķiet, ka distance bijusi vienkārša vai par īsu. Organizatori Magnētā strādā labi!
Vārds: biedram
IP: 77.219.1.158 @ 19.06.2018 | 16:11:50
Pats interesantākais ir tas, ka skriet jau esmu iemācījies, baigi interesanti kājas kustināt vienlaicīgi - jē rulējam reāli ;:)d Vispār savu grūti nopelnīto naudu maksāju, braucu tērēju laiku un naudu. Uzskatu, ka pērku preci un pakalpojumu. Ja saņemu to nepietiekamā kvalitātē piedāvāju to uzlabot kā to māku. Man nekas nav Jusu vietā jādara. Tas ir Jūsu darbs. Var pat teikt, ka Jūsu darbs ir mani izklaidēt.:) un ja sakat kas man jadara -varbūt padomājiet vai varesiet samaksāt, tas nav lēti;):)
Vārds: Nebremzē
IP: 80.232.216.195 @ 19.06.2018 | 09:37:53
Jau atkal dažu superindivīdu pretenzijas parādās.Tieši tas jau ir pats interesantakais, ka nav tā, kā mēs varbūt esam gribējuši un plānojuši. Vai tad orientēšanās sportā nav paredzēta skriešana? Ja kāds etaps ir skrienams, tad skrien, nekulsti mēli. Ja nevari paskriet, tad trenējies. Vai arī pats taisi konkurējošus mačus ar ideālo plānojumu, optimālo sūnu mīkstumu, bezputekļu piebraucamajiem ceļiem utt.
Vārds: Artūrs
IP: 77.93.2.63 @ 18.06.2018 | 23:29:56
Nū, kamēr nākamais KP nav redzams no iepriekšējā, tikmēr viss ir kārtībā :))
Vārds: Jānim...
IP: 212.3.195.173 @ 18.06.2018 | 21:56:42
Daži plāno distances, citi formulē viedokļus dzimtajā valodā. Kā nu katrreiz sanāk, tā sanāk...
Vārds: Jānis2
IP: 77.219.6.177 @ 18.06.2018 | 18:10:55
Karte pieļauj lai būtu jāorientējas, bet nē, uztasīts lai , jāskrien. No 44 uz 45 parodija ne plānojums.
Vārds: Jānim
IP: 212.3.195.173 @ 18.06.2018 | 17:45:49
Kas tur tik dīvains? Ne tādi etapi vien ir bijuši.
Vārds: Jānis
IP: 77.219.6.177 @ 18.06.2018 | 15:12:09
Ar ko varētu būt izskaidrojms dīvainais trešdienas plānojums garajā distancē uz 44, 45, 47,48, 49 KP? Īpaši dīvains plānojums uz 45 un 48 .
Vārds: Jānis
IP: 46.109.240.228 @ 14.06.2018 | 22:58:05
Nākamreiz Magnēta kopvērtējums būs 28. jūnijā.
Vārds: Andris
IP: 87.110.112.197 @ 14.06.2018 | 21:38:50
Nejauši aizmirsu nodot īrēto kompasu Nr. 63. Atvainojos par kļūdu. Plānoju skriet otrdienas posmā, varu tad atgriezt kompasu.