Labdien, esmu jauniņā (34), braucamais ir, ļoti gribētos iesiastīties kādā aktīvā pasākumā. Sakiet vai ir iespējams pievienoties kādai grupiņai? paulahwesko@gmail.com
Vārds: Zigis
IP: 77.219.10.97 @ 25.02.2022 | 17:30:54
Kalngale- Langa = vai sniegs jau nokusis?
Vārds: Ieva
IP: 80.89.75.143 @ 19.02.2022 | 20:00:01
Atvainojamies, ka dažiem dalībniekiem pazuduši Sužu kārtas splitu laiki. Dators nolēma nelaikā atjaunoties un restartēties. Ja kādam trūkst rezultāts, dodiet ziņu.
Vārds: Līga
IP: 46.109.113.134 @ 13.02.2022 | 16:16:17
Ja nu kāds šodien 13.02. pie automašīnām, pavisam tuvu startam, kur varēja noparkoties, atradis spilgti zaļu identu, dodat lūdzu ziņu!
Vārds: Guna
IP: 80.89.79.65 @ 30.01.2022 | 17:03:35
Sveiki! Garo distanci skrienot, izskrēju saprātu un aizmirsu gaišas Adidas kedas pie mašīnas :( Atbraucām atpakaļ uz mežu, bet kedas neatrodas. Ja kāds ir paglābis tās (un arī neglābjami izmirkušas zeķes) no apsnigšanas, vai varētu padot ziņu uz 29589889?
Vārds: Inese
IP: 80.89.79.35 @ 30.01.2022 | 14:41:17
Šodien starp 49 un 41 KP (1.distance 6 un 7 KP) pazaudēts kreisās rokas Varavīksnes modelis ar violetu lentīti. Ja nu kāds strīda adatu siena kaudzē, būtu pateicīgi 29299008
Vārds: Juris
IP: 46.109.21.160 @ 29.01.2022 | 18:52:14
Šodien kāds vai visdrīzāk kāda bija aizmirsusi zilzaļas salomon kedas pie mašīnām, atdevu organizatoriem.
Vārds: Jānis
IP: 87.110.165.18 @ 09.01.2022 | 22:43:34
Diemžēl kopvērtējums būs tikai otrdien. Atvainojos par radītām neērtībām.
Vārds: Žiglskrējējs
IP: 77.219.0.253 @ 09.01.2022 | 20:28:13
Draugi mīļie, kad būs atjaunots kopvērtējums?
Vēlos salīdzināt savu mazo excelīti ar Jūsu!
Sniegi sniga, putināja
Vāverim asti kurināja!
Tieši tādu skatu šodien manīju, skrienot uz veiksmīgi apslēptu punktu
Vārds: Omikrons
IP: 212.3.197.10 @ 26.12.2021 | 17:48:08
Paldies Magnēta Zsvētku vecītim par dāvanām. Paldies ka nelika pantiņus skaitīt. Paldies 2021 gadu. Uz tikšanos 2022!
Vārds: Brīvības rogainings
IP: 212.3.197.29 @ 24.12.2021 | 11:31:47
Vai ir kāds gribētājs piedalīties šo svētdien Brīvibas rogainingā Kuldīgā? Ir pieteikta dalība 6h, bet pāriniekam notika ķibele. Varu startēt grupā līdz 50.
Vārds: Orientierists Georgs.
IP: 77.38.138.166 @ 21.12.2021 | 15:06:13
Sveiks lai dzivo lai karogs plivo.
Vārds: RR
IP: 77.38.138.166 @ 21.12.2021 | 14:34:03
Malači
Vārds: Orientierists -> Raimonds
IP: 46.109.204.54 @ 19.12.2021 | 21:06:59
Tieši tie mūsdienu mežu izciršanas tempi ir daudz satraucošāki, nekā kartē neiezīmēti izcirtumi. Drīz retums būs normāls mežs, tikai izcirtumi un vienmuļas jaunaudzes. :(
Vārds: Raimonds==>pamparam-am
IP: 212.3.193.229 @ 19.12.2021 | 17:01:41
Pie mūsdienu ciršanas tempiem izcirtumus kartē nevajadzētu uztvert kā drošus orientierus. Reljefs, piemēram, būtu daudz drošāks orientieris-tas nemainās, ja vien cilvēks nepamanās kaut ko norakt vai uzbērt.
Vārds: pamparam
IP: 91.105.111.99 @ 18.12.2021 | 18:52:23
18.12.2021.
Magnēta treniņš, Silakrogs - Mucenieki
43. punkta apkārtnē nav uzzīmēts izcirtums.
Vārds: Nezinītis
IP: 195.190.141.202 @ 06.12.2021 | 13:25:28
Paldies Splitu vērotājam, tā visticamāk arī ir, jo šādi pārliekot viss sakrīt, žēl, ka vairs nevar nomainīt saglabāto versiju, bet vismaz skaidrs kas un kā notika!
Vārds: Splitu vērotājs
IP: 84.237.249.56 @ 06.12.2021 | 07:00:38
Mana versija par punktu aktuālajām vietām (ar peli jāuzbrauc uz splita, lai vērotu :) ): http://www.magnets.lv/routegadget/cgi-bin/reitti.cgi?act=map&id=1073&cID=4&pID=50062
Vārds: Nezinītis
IP: 195.190.141.202 @ 06.12.2021 | 00:30:59
Vai nepareizi bija izlikti 48. un 42. punkti? Kāds var atsūtīt bildi kur tie īstenībā bija?
Vārds: Juris
IP: 62.85.110.161 @ 05.12.2021 | 21:29:16
Omnikron, piekrītu, kad es pārsalis ceturto reizi atgriezos pie 42, lai dotos meklēt 43 nevis izstātos, vajadzēja biku saņemties :D