Paldies arī tam labajam cilvēkam, kurš otrdien Vecāķos palīdzēja izstumt manu "peugeotiņu"! Nu re - aprīlī vēl nevajag nolikt malā ziemas braukšanas iemaņas un sniega lāpstu.
Vārds: Ilze
IP: 84.245.193.76 @ 11.04.2013 | 22:19:57
Liels paldies Magnēta puišiem par neveiksmīgi uzkarinātās mašīnas nocelšanu. Šodien jau braucot iekšā mežā pārņēma nelabas priekšnojautas, ka nebūs labi un kaut kā šoreiz tā arī sanāca.
Vārds: Labdiens-Jānim
IP: 109.110.10.110 @ 11.04.2013 | 20:39:12
epasta adrese ir gagris.re@inbox.lv
Vārds: Jānis -> Labdienam.
IP: 89.201.96.197 @ 11.04.2013 | 19:47:52
Ieraksti savu email adresi - nosūtīšu.
Vārds: Labdien!
IP: 109.110.10.110 @ 11.04.2013 | 14:44:34
Kad tiks ielikts jaunais vasaras magnēta kopvertējums?Gribas ināt cik punkti saņemti un kura vieta ir starp sācenšiem.
Vārds: Andris
IP: 77.38.169.145 @ 11.04.2013 | 14:27:07
Grafikos turpinās ziemas magnēts
Vārds: Aigars Gedroics
IP: 84.237.171.124 @ 10.04.2013 | 22:23:26
Vēl labāk būtu google maps.
Vārds: Līga
IP: 87.110.169.37 @ 10.04.2013 | 22:03:44
Vai būs kaut kad īpaši blondajām meža apmeklētājām pieejama karte katrai Magnēta kārtai www, kā bija agrāk - Baltic maps?
Vai arī šogad būs tāda iespēja ka Magnēta rezultātus sūta uz mobilo telefonu?
Vārds: Valdis
IP: 78.84.88.134 @ 02.04.2013 | 17:15:04
Pārdodu mazlietotus orientēšanās apavus Jalas Olway ar radzēm, 10 (44) izmērs. Cena Ls 35.
http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/footwear/mens-shoes/sports-footwear/bxijcl.html?0.7614443800412118
Vārds: Jana
IP: 212.93.100.28 @ 02.04.2013 | 16:35:16
Vai kaut kur sacensību centrā ir iespējams atstāt mantas, ja brauc ar sabiedrisko transportu?
Vārds: ---> Rob
IP: 62.63.156.163 @ 02.04.2013 | 15:48:02
Nekā diži jauna taču tai nolikumā nebūs, brauc tikai un skrien! Starta laiks jau gadiem nemainās, un diez vai arī kas cits būtiski mainīsies.
Vārds: Rob
IP: 62.63.138.66 @ 02.04.2013 | 10:27:57
Kaa ar nolikumu 2013. Vasaras Magnetam? Vai starts bus atverts sodien no plkst. 16.00 lidz 19.30 taapat kaa pagaajushajaa gadaa?
Vārds: kipinja
IP: 81.198.222.238 @ 31.03.2013 | 20:05:27
Pāris bildes no Pāru sacensībām. Ņemat par labu - pilnīgs iesācēja testa režīms :))
https://picasaweb.google.com/ZANDAkreslina/20130331MagnetsParu?authuser=0&authkey=Gv1sRgCPa62cfK9JnLLA&feat=directlink