Pirmā dzirdēšana, ka cilvēkiem, kas vēlas tikai palasīt karti, tā pienākas par velti. Tad jau es ar katru reizi ā tēikš un tad tik lai organizatori to dod par velti! Par visu mūsu dzīvē ir jāmaksā, pat pelei siers slazdā nav par velti :)
Vārds: Skrējēja
IP: 81.198.172.46 @ 02.07.2015 | 16:50:26
Artūr-vari karti dabūt lētāk, ja esi pensionārs vai pusaudzis, tā kā varbūt tev krustdēls atbilst tādam statusam!
Vārds: Artūrs
IP: 83.99.156.170 @ 02.07.2015 | 15:05:56
Ja karti varētu dabūt lētāk par 5€, tad es visu laiku izmantotu šo iespēju un skrietu treniņus bez rezultāta. Kas tad, Tavuprāt, maksā tos 5€, ja ne karte?
Vārds: M35B
IP: 217.28.53.130 @ 02.07.2015 | 14:54:31
Man šķiet, ka vakardien M35B grupas kopvērtējumā ir radusies kļūda
Vārds: Zinkarigais
IP: 85.254.158.173 @ 02.07.2015 | 11:40:19
Vai kads no spečukiem, kas vakar pamanijās noskriet ar ātrumu 6-7 min/km, nevarētu padalīties ar savu skriešanas maršrutu?
Baigi gribētos saprast - problēma man galvā vai kājas :)
Vārds: Real
IP: 131.207.242.128 @ 02.07.2015 | 11:28:16
To Agris: par ko tāds sašutums, visiem pieaugušajiem par karti ir 5Eur un tā ir tava izvēle kādu distanci vai nedistanci skrien/staigā. Kā arī nedomāju ka kāds liedz tev pēc noskrietās distances pamācīt sievu un krustdēlu (pasēdēsi stundu mazāk pie TV). Nekā personīga tev, bet neko neredzu nosodošu no organizatoru puses :)
Vārds: Agris
IP: 78.84.220.26 @ 02.07.2015 | 11:15:01
Ložmetējkalns - labs!
Kamēr skrienu, sieva ar krustdēlu gribēja pamācīties lasīt karti, pastaigājot pa tuvākajiem KP.
Vai nu neizgulētā svētku dulluma dēļ, vai galīgā naudas badā esot, puisietim pietika bezkaunības par karti vien noplēst 5 EUR!!! Līdz šim visi orientieristi bija trāpījušies normāli cilvēki...
Organizatoriem derētu padomāt arī par šādiem variantiem, ja reiz Tautas sports!
Vārds: Henrijs
IP: 212.93.114.135 @ 02.07.2015 | 10:53:14
Uldim K. Abonements derīgs arī Ziemas Magnētā.
Vārds: Aigars
IP: 195.62.154.60 @ 02.07.2015 | 09:46:16
Paldies par Ložmetējkalnu!
Patiess baudījums!
Vārds: uldisk
IP: 195.13.220.150 @ 02.07.2015 | 09:42:54
Gribēju pavaicāt, vai abonoments der arī ziemas magnēta kārtās vai jāizskrien vasarā? Uldisk
Vārds: Skrējēja
IP: 81.198.172.46 @ 02.07.2015 | 08:02:32
Man ļoti patika vakardienas distance, kaut vairāk tādas būtu, smaga , bet laba!
Atgādinājums visiem, kuri plāno piedalīties šī gada Latvijas rogaininga čempionātā. Lētā pieteikšanās tikai šodien un rīt. Online pieteikšanās Latvijas rogaininga mājās lapā.
Vārds: Agnese
IP: 193.178.150.187 @ 29.06.2015 | 11:05:06
Rītdienas posma nosaukums ir Klangale-Jūgezers...vai tas nozīmē, ka blakus ir arī ezers kur nopeldēties pēc labas paskriešanas? :)
Labdien! Sakiet, kā ir ar bērnu nometnēm šogad-kad un kur? Esmu pazaudējusi Titas numuru, vai ar viņu atkal jākontaktē? Pateicos par info,ja tāda sekos! Siltu visiem vasaru! :)
Vārds: Par biksem
IP: 82.145.208.23 @ 21.06.2015 | 21:57:47
Ka jau te piemineja - galvenais, lai kule mazak svist. Tachu manuprat shaja zinja labakas ir apspiletas, nevis neilona.
Vārds: Henrjs
IP: 212.55.243.52 @ 21.06.2015 | 11:45:37
Par bildēm. Ja kādam ir konkrētas pretenzijas par kādu no bildēm, tad rakstiet uz magnets@magnets.lv, bet ieraksti no spamveidīgām adresēm tiks izdzēsti arī turpmāk. Jaukus Līgo svētkus!