Šortiem ir kabatas. Var, piemēram, ielikt rokas kabatās un iet uz KP tā, it kā tas būtu saldējuma punkts pludmalē. Vēl, ar šortiem var skriet garām ne-elites skrējējiem un vienlaikus rakāties pa kabatām, tā kā meklējot kaut ko nesvarīgu (e-talonu). Var paņemt līdzi lekciju pierakstus un apvienot treniņu ar gatavošanos nākošās dienas kontroldarbam. Var arī baranciņas paņemt līdzi šortu kabatās, lai ir ko pagrauzt, ja sanāk apmaldīties. Ar šortiem ir praktiskāk.
Vārds: Andris->D&G
IP: 159.8.170.25 @ 10.04.2016 | 08:58:38
Acīm redzot, daudziem ir piegriezušās tās baletdejotāju bikses:)
Nu, ja biksēm kājstarpe saplīsusi, tad nekas cits neatliek, kā vilkt šortus :)
Vārds: Jānis
IP: 46.109.0.9 @ 08.04.2016 | 14:51:44
Ir arī Nakts Magnēta kopvērtējums. Dažiem dalībniekiem nevarēju identificēt vecuma grupu. Ja grupa jālabo, rakstiet, nolabošu.
Vārds: Dolče Gabana
IP: 95.68.109.218 @ 08.04.2016 | 13:23:15
Varbūt kāds var paskaidrot, kāpēc daži skrējēji valkā šortus virs garajām treniņbiksēm. Vai tā ir mode, vai gaumes lieta? Vai varbūt tam ir kāds tīri praktisks, ekoloģisks, ergonomisks vai citāds iemesls?
Vārds: Jānis
IP: 46.109.0.9 @ 08.04.2016 | 12:31:55
Dienas (arī Seesam Rietumkrasta) kopvērtējums ir. Ja atrodat kādu kļūdu, lūdzu rakstiet !
Vārds: Ieva par grafikiem
IP: 85.254.79.174 @ 08.04.2016 | 08:46:49
Grafiki Vasaras Magnētam aplūkojami pie kārtu rezultātiem (sadaļa Kalendārs)
Vārds: Jānis
IP: 46.109.0.9 @ 07.04.2016 | 23:27:10
Ļoti ceru, ka rīt atliks laiks kopvērtējumam. Tikko būs, ierakstīšu diskusijās.
Vārds: Q
IP: 87.110.172.181 @ 07.04.2016 | 23:12:06
Kad atkal parādīsies grafiki? Pagaidām viss apstājies pie 51. kārtas Bumbukalnā.
Murmulīši pa ziemu galīgi izvārguši. Saņematies taču nedaudz, nu ko var ņaudēt visu laiku.
Vārds: Henrijs
IP: 85.254.79.150 @ 06.04.2016 | 18:42:23
Sifam. Ziemas kalendārs, dēļ saskaņojumiem vairāk kā pēc gada vairs nav iespējami (plānošana tāda ir). Kārtējam Jānim. Redzēt ir viens - darīt kas cits. Novēlu Kārtējam Jānim izskriet visas šogad paredzētās kartes. Daba dziedē, daba veldzē, vieš optimismu un pasaule vairs nešķiet tik nepareiza - tiekamies Magnētā!
Vārds: Kārtējais Jānis
IP: 87.246.177.229 @ 06.04.2016 | 14:50:37
Olaine priekš manis ir kas jauns. Atceros, ka kalendārā bija vēl daži iepriekš neredzēti nosaukumi. Un ko To domā ar tām "ziemas kārtām"? Ziemas sezona taču ir beigusies. Un, cik pa acu galam esmu redzējis, ziemā ir tās pašas kartes, kas vasarā.
Vārds: Sifs
IP: 159.148.23.199 @ 06.04.2016 | 14:09:36
Paskatījos jaunās sezonas programmu- neviena jauna apvida (kartes).Kādreiz programmiņā bija arī ziemas kārtas, tagad nekā.. Rutīna. Laikam sākuši taupīt. Labāk būtu taupījuši uz izlozējamo auto- fināla kārta air samērā dalībniekus pazemojoša.
Vārds: Krēsls
IP: 95.68.109.218 @ 06.04.2016 | 10:23:09
Rogainingos norādīts saulriets un tumsas iestāšanās, gaismas aušana un saullēkts. Gan vakarā, gan rītā starpība ir aptuveni stunda. Tad krēsla varētu iestāties starp šiem momentiem, tātad pusstundu pēc saulrieta. Par tumsu nevajadzētu sūdzēties. Tas tomēr ir NAKTS Magnēts.